הכל כלול טלפון סלולרי

הכל כלול טלפון סלולרי ישיר אל שירות לקוחות מקצועי.
הידעתם? בעזרת אתר ספר טלפונים דיגיטלי תחייגו אל הכל כלול טלפון סלולרי תוך פחות מ-5 שניות:

הכל כלול טלפון סלולרי

הכל כלול טלפון סלולרי - אתר אינטרנט

שעות פתיחה

כתובת דואר אלקטרוני​

זמינים עבורכם בזמן המלחמה: פיקוד העורף טלפון ישיר (לחצו למעבר).

לסיכום, איזה מידע תמצאו בעמוד על הכל כלול טלפון סלולרי?

– מספר טלפון ראשי עבור הגעה אל שירות לקוחות.

– כתובת אתר האינטרנט של העסק.

– שעות פעילות עדכניות.

– כתובת אימייל ליצירת קשר.

–  אודות.

– טיפים עבור התמודדות עם נציגי שירות לקוחות בשיחת טלפון.

אודות הכל כלול טלפון סלולרי

הכול כלול היא תוכנית טלוויזיה כלכלית-חברתית-צרכנית יומית שמשודרת בערוץ 13 בהנחיית אריק וייס. התוכנית עלתה לאוויר ב-23 ביוני 2013.

התוכנית עוסקת בנושאים צרכניים, בהגנת הצרכן, בעוולות ובחשיפת שחיתויות אותן חווים אזרחי ישראל. התוכנית מעוררת עניין רב בקרב הצופים, והיא זכתה בפרסים רבים.

בין הנושאים המרכזיים שעסקה בהם התוכנית ניתן למנות:

  • העלאת מחירים של מוצרי צריכה בסיסיים.
  • תנאים פסולים בחוזים של חברות תקשורת.
  • הונאות בתחום הביטוח.
  • שחיתות בתחום הבנייה.
  • התנהלות פסולה של בעלי תפקידים ציבוריים.

התוכנית מתאפיינת בסגנון ישיר ומעט תוקפני, והיא לא חסכה ביקורת מגורמים חזקים. אריק וייס, המנחה, ידוע ביכולתו לחשוף שחיתויות ולעורר דיון ציבורי בנושאים חשובים.

התוכנית הכל כלול זכתה להערכה רבה מצד צופים רבים, שמעריכים את עבודתה של התוכנית בחשיפת עוולות חברתיות וכלכליות. עם זאת, התוכנית גם עוררה ביקורת מצד חלקים בציבור, שהאשימו אותה בכך שהיא פוגענית ומעוררת חרדה בקרב הצופים.

לסיכום: הכול כלול היא תוכנית טלוויזיה חשובה ומשפיעה, שהביאה למודעות ציבורית רבה לנושאים צרכניים וחברתיים חשובים. התוכנית תיזכר כחלק חשוב בתולדות הטלוויזיה הישראלית.

9 טיפים לקבל שירות לקוחות טוב יותר בשיחת טלפון עם נציגי שירות

הכנה מראש – לפני פנייתכם אל שירות לקוחות, כדאי לקחת זמן ולהכין את הפרטים והשאלות שלכם. כך תוכלו להיות מוכנים ולקבל את התשובות המדוייקות והמלאות.

שימוש בפלטפורמות מקוונות – רבות מחברות היום מציעות פלטפורמות מקוונות לתמיכה בלקוחות. כדאי לנסות לפנות דרך הפלטפורמה המקוונת תחילה, מאחר וכך תוכלו לחסוך זמן ואנרגיה שלא נדרש בפניות טלפוניות.

התנהגות נאותה גם מהצד שלכם – חשוב להיות קשובים לנציגי שירות הלקוחות ולתת להם לבצע  את התפקיד שלהם. כדאי להשתדל להתנהג בצורה מכבדת ונעימה, גם אם לא מקבלים תשובות באופן מיידי.

הצגת נתונים מדויקים – כדאי להציג את הפרטים והנתונים שלכם במדוייק ובצורה ברורה, כך שהנציגים יוכלו לסיים את התהליך שלכם במהירות וביעילות.

הבנה לגבי התהליך – חשוב להבין את התהליך המלא של טיפול בבעיה, כלומר להבין שלפעמים הבעיה לא תפתר באותו הרגע. חשוב להיות סבלניים ואמפתיים.

היו מפורטים – כאשר אתם פונים לשירות לקוחות, נסו להיות מפורטים ומתארים את הבעיה או השאלה שלכם בצורה מדוייקת וברורה. כך תוכלו לקבל תשובה מהירה ומדוייקת מצד הנציגים.

התנהגו בצורה מכבדת – גם אם אתם כועסים, נסו להתנהג בצורה כבירה ומכבדת. זה עשוי לעזור לכם לקבל את התמיכה המתאימה ואף לפתור את הבעיה שלכם בצורה יעילה יותר. נציג מרוצה = עזרה מרבית.

נסו להיות חברותיים – גם אם התקשורת בינכם לבין הנציגים של החברה היא מקצועית, נסו להיות חברותיים ומצחיקים. זה עשוי להפחית את רמת המתח בין הצדדים ולגרום לנציגים להיות יותר מעורבים ואכפתיים.

כתבו את סיכום השיחה – שמרו על רישום של התקשורת שלכם עם החברה, כולל מספרי טלפון, תאריכי שיחות, וכל מידע אחר הקשור לתקשורת שלכם עם החברה. זה עשוי לסייע לכם במקרה של בעיה עתידית או תלונה.

הקליטו את השיחה – כך תוכלו להוכיח בעתיד שכבר פניתם בעבר אל שירות הלקוחות של החברה, במידה והבעיה שלכם לא נפתרה.

בואו לבקר גם בעמוד של מקס שירות לקוחות

נא לשים לב: אנחנו מתחייבים לתת לך שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר

באתר ספר טלפונים דיגיטלי אנחנו מרכזים את מספרי הטלפון ודרכי ההתקשרות עם שירות הלקוחות של החברות הגדולות. הסיבה שהקמנו את האתר היא שאנחנו יודעים ומבינים שכל כך קשה להשיג מספר טלפון של חברה, בדיוק כשאנחנו הכי זקוקים לו.