מלון הוד ים המלח טלפון

מחפשים מספר טלפון של מלון הרברט סמואל הוד ים המלח? הגעתם ליעד! באתר ספר טלפונים תמצאו מספר טלפון של מלון הרברט סמואל הוד ים המלח תוך פחות מ-5 שניות, ממש כאן למטה:

מספר טלפון עבור הזמנות, מידע ושירות לקוחות

מלון הוד ים המלח טלפון:

מעדיפים להזמין ישר דרך אתר המלון?

אודות המלון

רשת מלונות הרברט סמואל היא רשת מלונות ישראלית יוקרתית עם 9 מלונות ברחבי הארץ. הרשת נוסדה בשנת 1997 על ידי קבוצת ההחזקות ג'ורדאש ישראל, והיא נקראת על שמו של הרברט סמואל, הנציב העליון הראשון של ארץ ישראל בתקופת המנדט הבריטי.

מלונות הרברט סמואל ממוקמים במיקומים אסטרטגיים ברחבי הארץ, ביניהם ירושלים, תל אביב, אילת וים המלח. המלונות מציעים מגוון רחב של חדרים, כולל חדרים עסקיים, חדרים משפחתיים וחדרים לאנשים עם מוגבלות. המלונות גם מציעים מגוון רחב של שירותים, כולל מסעדות, ברים, ספא, בריכות, מגרשי ספורט ועוד.

רשימת המלונות של רשת הרברט סמואל:

הרברט סמואל ירושלים

הרברט סמואל אופרה תל אביב

הרברט סמואל ריף אילת

הרברט סמואל רויאל שנגרילה אילת

הרברט סמואל מילוס ים המלח

הרברט סמואל הוד ים המלח

הרברט סמואל בית בגליל בוטיק

הרברט סמואל תל אביב

הרברט סמואל ירושלים - יערות הכרמל

הטיפ שלנו בנושא הזמנת מלון בשיחת טלפון:

חשוב להיות אדיבים ומנומסים כאשר אתם מתקשרים למלון. האדם שעונה לכם בצד השני עושה לעתים קרובות עבודה קשה, וזה לא הוגן להיות גס רוח כלפיו.

איך בוחרים מלון?

מיקום: מיקום המלון הוא גורם חשוב בבחירת מלון בישראל. בישראל ישנם אזורים רבים עם אטרקציות תיירותיות רבות, כמו נתניה, ים המלח, ירושלים, תל אביב, וגם חיפה. חשוב לבחור מלון שנמצא במיקום נוח עבורכם, שיהיו לכם גישה נוחה לאטרקציות שאתם רוצים לבקר בהן.

מעוניינים להזמין מלון בעצמכם ולהמנע משיחת טלפון עם נציג? ריכזנו עבורכם את האתרים הטובים ביותר ברשת להזמנת מלון אונליין: