מלון ברחוב מנדלי טלפון

מחפשים מספר טלפון של מלון ברחוב מנדלי? הגעתם ליעד! באתר ספר טלפונים תמצאו מספר טלפון של מלון ברחוב מנדלי תוך פחות מ-5 שניות, ממש כאן למטה:

מספר טלפון עבור הזמנות, מידע ושירות לקוחות

מלון ברחוב מנדלי טלפון:

מעדיפים להזמין ישר דרך אתר המלון?

אודות המלון

על פי אתר מאיישה - מלון מנדלי סטריט (Hotel Mendeli Street) הינו מלון מעוצב המשקף את הרוח העכשווית של תל אביב, וממוקם במרחק של רגעים ספורים מחוף הים, והוא הרבה יותר מאשר מקום לנוח את הראש.
שישים ושש חדרים אלגנטיים, עיצוב פנים בהשראת עיצוב מתוחכם, מסעדה ובר של ידוענים, הכל על רקע המייצג את המגמה האחרונה של האמנות הישראלית ואת מגמות העיצוב … היה זה עסק או הנאה, מה הסיבה שלך לבקר בעיר , מלון מנדלי סטריט מעוצב להפליא יהיה הסיבה שלך להישאר.

מאז שפתח המלון את דלתותיו בשנות ה -60, שלושה דורות של משפחת שטיינבאך קיבלו בברכה את האורחים ושאפו לחרוג מהציפיות – פילוסופיה שעדיין מושרשת עד עצם היום הזה.

כשעלו על פרויקט השיפוץ האחרון, התכוונה המשפחה ליצור מלון שבו יבחרו להישאר בעצמם; איפשהו עם שירות טוב להפליא פנים יפה. מלון מסוגנן זה כיף ועכשווי, אך עדיין חם ומסביר פנים; מקום שבו האורחים יחזרו לשוב בסוף היום.
המלון מציג ללא הרף תכונות עיצוב חדשות ויצירות אמנות שהוזמנו, כך שהמרחבים הציבוריים שלו יישארו טריים ומרגשים, ויספקו לכם עוד יותר סיבות.

הטיפ שלנו בנושא הזמנת מלון בשיחת טלפון:

אל תשכחו להתייעץ עם חברים ומכרים. הם עשויים להמליץ לכם על מלון מצוין שאתם אולי לא מכירים.אל תשכחו להתייעץ עם חברים ומכרים. הם עשויים להמליץ לכם על מלון מצוין שאתם אולי לא מכירים.

איך בוחרים מלון?

שימו לב לקטגוריית הכוכבים של המלון: קטגוריית הכוכבים של המלון היא מדד כללי לאיכות המלון. מלונות עם מספר כוכבים גבוה יותר מציעים בדרך כלל שירותים טובים יותר ואיכות גבוהה יותר של חדרים בין אם המלון נמצא בנתניה, ים המלח, ירושלים, תל אביב או חיפה.

מעוניינים להזמין מלון בעצמכם ולהמנע משיחת טלפון עם נציג? ריכזנו עבורכם את האתרים הטובים ביותר ברשת להזמנת מלון אונליין:

תפריט נגישות

מחפשים עורך דין לענייני משפחה בצפון? עורך דין בר-לב לשירותכם!
30 שנות ניסיון *רק* בענייני משפחה.

התקשרו עכשיו:

או השאירו מס' טלפון ועורך דין אמיר יחזור אליכם: