פיצה מתי הרצל טלפון (פיצה מתי טלפון)

מחפשים דרך מהירה להתקשר אל ​פיצה מתי הרצל טלפון (פיצה מתי טלפון)?
הגעתם ליעד! בעזרת אתר בספר טלפונים דיגיטלי תחייגו אל פיצה מתי הרצל טלפון (פיצה מתי טלפון) תוך פחות מ-5 שניות.
איזה מידע בדיוק תמצאו בעמוד על פיצה מתי הרצל טלפון (פיצה מתי טלפון)?

– מספר טלפון עבור הזמנת פיצה בקליק.

– כתובת אתר האינטרנט.

– שעות פתיחה עדכניות.

–  סקירה אודות מסעדת הפיצה.

– מידע מעניין על תרבות הפיצה הישראלית.

קצרו תהליכים: בחרו מהרשימה מה שמעניין אתכם לגבי פיצה מתי הרצל טלפון (פיצה מתי טלפון)

פיצה מתי הרצל טלפון (פיצה מתי טלפון)

פיצה מתי הרצל טלפון (פיצה מתי טלפון) - מידע נוסף ברשת

שעות פתיחה

יום א-ה: 10:00-22:30
יום שישי: 10:00-13:30
יום שבת: 20:40-22:30

*שעות פתיחה יכולות להשתנות בהתאם להחלטת הסניף. 

אודות

בשנות השבעים, הייתה רחובות עיר פרברית שקטה מוקפת מושבות וכפרים. ברחוב הראשי והיחיד שבעיר פעלו מספר מצומצם של בתי קפה בשלווה טיפוסית.אנשי העיר,שביקשו להנעים את ערביהם בבילוי משפחתי או בחברת מכרים נאלצו להסתפק בבתי קפה שפעלו עד השעה שבע בערב בלבד והציעו בעיקר קפה ועוגה. באביב 1976,הוקמה "פיצה מתי" ,ברחוב הרצל הראשי,בין חנויות הבגדים והנעליים. ההתרגשות הייתה רבה מתי בן נתן,מייסד המקום,שמעולם לא התנסה באפיית פיצות בעבר,אפה אותן בתנור ביתי מדגם "פאר" ולאחר ניסיונות רבים הגיע למתכון המושלם שאנו נהנים ממנו עד היום.הבצק מיוצר במקום,הרוטב מתובל במתכון מקורי הכולל עגבניות טריות,הגבינה ישראלית משובחת והתוספות איכותיות.
תושבי רחובות והסביבה ,פגשו לראשונה בפיצה אמיתית ונהרו בהמוניהם אל המקום. "פיצה מתי" הפכה למקום בילוי מרכזי בעיר,פעלה עד חצות ושירתה לקוחות רבים שחוזרים כבר דור שני ושלישי. הפיצה עברה גלגולים ושינויים,נוספו סלטים טריים,פסטות מגוונות וקינוחים מפתים.
אך לשמחת התושבים הפיצה עצמה לא השתנה במאום, כי טעם מנצח – לא מחליפים!

על תרבות הפיצה הישראלית

הפיצה היא אחד המאכלים הפופולריים ביותר בישראל. היא נאכלת כמעט בכל בית, בכל גיל ובכל מצב. אך איך הגיעה הפיצה לישראל? ומדוע היא הפכה כל כך פופולרית?

הפיצה הגיעה לישראל לראשונה בשנות ה-30 של המאה ה-20. אז, החלו להיפתח פיצריות ראשונות בארץ, בעיקר בתל אביב ובירושלים. הפיצות הראשונות שהגיעו לישראל היו דומות לפיצות האיטלקיות המסורתיות, עם רוטב עגבניות, גבינה ותוספות פשוטות.

לאורך השנים, התפתחה תרבות הפיצה בישראל. פיצריות חדשות נפתחו בכל רחבי הארץ, והפיצות הפכו ליותר מגוונות. הפיצריות החלו להציע מגוון רחב של תוספות, כולל ירקות, בשרים, דגים ועוד.

בשנות ה-80 וה-90, הפכה הפיצה בישראל למזון מהיר פופולרי. פיצריות רבות החלו להציע משלוחים, והפיצה הפכה לנגישה יותר לציבור הרחב.

כיום, ישנן כ-3,000 פיצריות בישראל. פיצה היא המאכל הזר הפופולרי ביותר בישראל, והיא נמכרת בכמויות גדולות מדי שנה.

המחיר הממוצע של מגש פיצה משפחתית בישראל הוא כ-55 ש"ח. זהו מחיר דומה למחיר של פיצה במדינות אחרות בעולם.

ישראלים אוהבים פיצה מאוד. לפי סקר שנערך בשנת 2023, 80% מהישראלים אוכלים פיצה לפחות פעם בחודש. זהו שיעור גבוה יחסית למדינות אחרות בעולם.

הפיצה הישראלית היא שילוב של מסורת איטלקית וחדשנות מקומית. פיצריות ישראליות רבות מציעות פיצות ייחודיות עם תוספות מקוריות, כגון פיצה עם ביצה, אננס ואפילו בטטה.

שאלה שנשאלת לא מעט היא האם הפיצות הישראליות טובות יותר מהמקור האיטלקי שלהן? זהו נושא שנוי במחלוקת. יש הטוענים שהפיצות הישראליות טובות יותר מהמקור האיטלקי שלהן, בזכות התוספות היצירתיות והמגוונות. אחרים טוענים שהפיצות האיטלקיות הן עדיין הטעימות ביותר.

לסיכום – הפיצה היא חלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית. היא נאכלת בכל גיל ובכל מצב, והיא הפכה למאכל פופולרי בכל שכבות האוכלוסייה.

נא לשים לב: אנחנו מתחייבים לתת לך שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר

באתר ספר טלפונים דיגיטלי אנחנו מרכזים את מספרי הטלפון ודרכי ההתקשרות עם שירות הלקוחות של החברות הגדולות. הסיבה שהקמנו את האתר היא שאנחנו יודעים ומבינים שכל כך קשה להשיג מספר טלפון של חברה, בדיוק כשאנחנו הכי זקוקים לו.