פיצה סירוקו טלפון

מחפשים דרך מהירה להתקשר אל ​פיצה סירוקו טלפון?
הגעתם ליעד! בעזרת אתר בספר טלפונים דיגיטלי תחייגו אל פיצה סירוקו טלפון תוך פחות מ-5 שניות.
איזה מידע בדיוק תמצאו בעמוד על פיצה סירוקו טלפון?

– מספר טלפון עבור הזמנת פיצה בקליק.

– כתובת אתר האינטרנט.

– שעות פתיחה עדכניות.

–  סקירה אודות מסעדת הפיצה.

– מידע מעניין על תרבות הפיצה הישראלית.

קצרו תהליכים: בחרו מהרשימה מה שמעניין אתכם לגבי פיצה סירוקו טלפון

פיצה סירוקו טלפון

פיצה סירוקו טלפון - מידע נוסף ברשת

שעות פתיחה

א' – ה' 12:00-23:45

מוצ"ש 18:15-00:00

*שעות פתיחה יכולות להשתנות בהתאם להחלטת הסניף. 

אודות

פיצה סירוקו היא מוסד שאין חולוני שלא מכיר. באמת שיש סיכוי שגם אם חולון לא הייתה אי פעם על המפה הפרטית שלכם עדיין שמעתם עליה. לכאורה, קשה להבין על מה המהומה – הפיצה של סירוקו נראית כמו פיצה רגילה למראה, עם תוספות צמחוניות ובצק דק. אז איך הפופולריות שלה לא דועכת במשך עשרות שנים? פשוט תצטרכו לטעום כדי להבין.

את הפיצרייה פתח ציון מורד ז"ל ב-1974. כמו הפיצה שלו, גם ציון הפך לסמל של העיר, ואין ילד שלא הכיר את האיש החם, שהוציא מהתנור פיצות לוהטות בזו אחר זו והגיש לו משולש של פיצה טעימה-טעימה. הסוד כנראה הוא לא רק בתנור הלבנים שמוציא בצק פריך ואוורירי או רוטב העגבניות הייחודי של המקום אלא גם בעובדה שציון הפך את המקום הזה להרבה יותר ממקום עבודה. את האהבה לפיצרייה הרגישו כל הסועדים, גם בפיצה וגם בחיוך.

הבנים של ציון, שגדלו בפיצרייה ולמדו מציון את סוד ההכנה שלה, ממשיכים היום את מפעל החיים של אבא, ומאפשרים לפיצה של סירוקו להמשיך לענג את התושבים, העובדים והמבקרים בעיר.

את הפיצה הנפלאה של סירוקו אפשר להזמין במשלוח – משולשים בודדים או מגש. יש כאן גם מלאווח פיצה מצוין, אבל חוץ ממנו התפריט מתמקד במה שעושים פה הכי טוב כבר כל כך הרבה זמן: פיצה.

אם עוד לא טעמתם (זה יכול להיות?) זה הזמן! ואם כבר התמכרתם – בואו אל הפיצרייה ברחוב חנקין או הזמינו משלוח כדי להשיג מנה נוספת. בתיאבון!

על תרבות הפיצה הישראלית

הפיצה היא אחד המאכלים הפופולריים ביותר בישראל. היא נאכלת כמעט בכל בית, בכל גיל ובכל מצב. אך איך הגיעה הפיצה לישראל? ומדוע היא הפכה כל כך פופולרית?

הפיצה הגיעה לישראל לראשונה בשנות ה-30 של המאה ה-20. אז, החלו להיפתח פיצריות ראשונות בארץ, בעיקר בתל אביב ובירושלים. הפיצות הראשונות שהגיעו לישראל היו דומות לפיצות האיטלקיות המסורתיות, עם רוטב עגבניות, גבינה ותוספות פשוטות.

לאורך השנים, התפתחה תרבות הפיצה בישראל. פיצריות חדשות נפתחו בכל רחבי הארץ, והפיצות הפכו ליותר מגוונות. הפיצריות החלו להציע מגוון רחב של תוספות, כולל ירקות, בשרים, דגים ועוד.

בשנות ה-80 וה-90, הפכה הפיצה בישראל למזון מהיר פופולרי. פיצריות רבות החלו להציע משלוחים, והפיצה הפכה לנגישה יותר לציבור הרחב.

כיום, ישנן כ-3,000 פיצריות בישראל. פיצה היא המאכל הזר הפופולרי ביותר בישראל, והיא נמכרת בכמויות גדולות מדי שנה.

המחיר הממוצע של מגש פיצה משפחתית בישראל הוא כ-55 ש"ח. זהו מחיר דומה למחיר של פיצה במדינות אחרות בעולם.

ישראלים אוהבים פיצה מאוד. לפי סקר שנערך בשנת 2023, 80% מהישראלים אוכלים פיצה לפחות פעם בחודש. זהו שיעור גבוה יחסית למדינות אחרות בעולם.

הפיצה הישראלית היא שילוב של מסורת איטלקית וחדשנות מקומית. פיצריות ישראליות רבות מציעות פיצות ייחודיות עם תוספות מקוריות, כגון פיצה עם ביצה, אננס ואפילו בטטה.

שאלה שנשאלת לא מעט היא האם הפיצות הישראליות טובות יותר מהמקור האיטלקי שלהן? זהו נושא שנוי במחלוקת. יש הטוענים שהפיצות הישראליות טובות יותר מהמקור האיטלקי שלהן, בזכות התוספות היצירתיות והמגוונות. אחרים טוענים שהפיצות האיטלקיות הן עדיין הטעימות ביותר.

לסיכום – הפיצה היא חלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית. היא נאכלת בכל גיל ובכל מצב, והיא הפכה למאכל פופולרי בכל שכבות האוכלוסייה.

נא לשים לב: אנחנו מתחייבים לתת לך שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר

באתר ספר טלפונים דיגיטלי אנחנו מרכזים את מספרי הטלפון ודרכי ההתקשרות עם שירות הלקוחות של החברות הגדולות. הסיבה שהקמנו את האתר היא שאנחנו יודעים ומבינים שכל כך קשה להשיג מספר טלפון של חברה, בדיוק כשאנחנו הכי זקוקים לו.