מקס טלפון חירום – ככה עובד השירות – שלב אחרי שלב

מקס טלפון חירום – ככה עובד השירות – שלב אחרי שלב

מוקד החירום של מקס איט פיננסים זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. מוקד החירום מנוהל על ידי צוות של מומחי פיננסים שיכולים לעזור ללקוחות בכל בעיה פיננסית, כולל איבוד כרטיס אשראי, גניבה של כרטיס אשראי ופריצה לחשבון בנק. שלב אחרי שלב – איך בדיוק עובד התהליך? כל הפרטים בכתבה

מקס טלפון חירום

freepik, vector4stock

בקצרה, על מה אתם הולכים לקרוא פה? תקבלו מספר טלפון ישיר אל מוקד לענייני חירום של חברת מקס.  הסבר על השירות של MAX שפעיל 24 שעות ביממה ואיך בדיוק הוא עובד. נזכיר מספר סיפורים מרחבי הרשת – כעדות לשירות הלקוחות המצויין שלהם וגם ניגע מעט במה הופך את שירות הלקוחות של מקס למצויין. 

תוכן עניינים בכתבה

חברת מקס איט פיננסים היא אחת משלוש חברות כרטיסי האשראי הגדולות בישראל. היא נוסדה בשנת 2000 בשם לאומי קארד, והחל ממרץ 2019 היא נקראת מקס איט פיננסים. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים פיננסיים, כולל כרטיסי אשראי, הלוואות, ביטוח וחסכונות.

שירות הלקוחות של מקס איט פיננסים נחשב לאיכותי וסבלני. החברה מציעה מספר ערוצים ליצירת קשר עם שירות הלקוחות, כולל טלפון, דוא"ל וצ'אט.

מקס טלפון חירום

מספר טלפון לשיחה ישירה אל מקס טלפון חירום כאן: 

(קליק לשיחה ישירה)

שאר מספרי הטלפון של MAX, כאן: 

(קליק למעבר)

מקס - מוקד חירום - מה צריך לדעת?

מוקד החירום של מקס איט פיננסים זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. מוקד החירום מנוהל על ידי צוות של מומחי פיננסים שיכולים לעזור ללקוחות בכל בעיה פיננסית, כולל איבוד כרטיס אשראי, גניבה של כרטיס אשראי ופריצה לחשבון בנק.

מה הופך את שירות הלקוחות של MAX למצוין?

שירות הלקוחות של מקס נחשב למצוין מכיוון שהוא זמין, מקצועי ומסביר פנים. צוות שירות הלקוחות של מקס זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע בטלפון, באינטרנט ובאפליקציה. צוות שירות הלקוחות של מקס מורכב מאנשי מקצוע מוכשרים שיכולים לעזור ללקוחות בכל בעיה, גדולה או קטנה. צוות שירות הלקוחות של מקס ידאג שהלקוחות יקבלו את השירות הטוב ביותר האפשרי.

כמה מהדברים שעושים את שירות הלקוחות של מקס למצוין:

 1. זמינות: צוות שירות הלקוחות של מקס זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע בטלפון, באינטרנט ובאפליקציה.
 2. מקצועיות: צוות שירות הלקוחות של מקס מורכב מאנשי מקצוע מוכשרים שיכולים לעזור ללקוחות בכל בעיה, גדולה או קטנה.
 3. אדיבוות: צוות שירות הלקוחות של מקס ידאג שהלקוחות יקבלו את השירות הטוב ביותר האפשרי, בכל זמן נתון (אפילו בלילה).

כרטיס האשראי שלכם הוא לא MAX? התקשרו למוקדי החירום של חברות האשראי האחרות:

מוקד חירום שזמין 24 שעות ביממה!

מוקד החירום של מקס זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כדי לעזור ללקוחות בכל בעיה פיננסית, כולל איבוד כרטיס אשראי, גניבה של כרטיס אשראי ופריצה לחשבון בנק. מוקד החירום מנוהל על ידי צוות של מומחי פיננסים שיכולים לעזור ללקוחות בכל בעיה, גדולה או קטנה.

 • שירות החירום פעיל כמובן 24/7, אבל לנושאים אחרים הקשורים לאשראי של MAX – תמיד מומלץ לבדוק מתי שירות הלקוחות פעיל. בדקו את מקס שירות לקוחות שעות פעילות >>

   
באיזה בעיות יכולים לעזור לכם במוקד החירום?
 • לחסום את הכרטיס שלכם במקרה של איבוד או גניבה
  לדווח על פריצה לחשבון הבנק שלכם
 • להזמין כרטיס חדש
 • לעזור לכם עם בעיות פיננסיות אחרות הקשורות לבעיות עם הכרטיס במצבי חירום
עדויות מרחבי האינטרנט על שירות הלקוחות המצויין של מקס במצבי חירום

"איבדתי את הכרטיס שלי בחו"ל, ופחדתי מהגרוע מכל. התקשרתי למוקד החירום של מקס, והם היו כל כך נחמדים ומועילים. הם סגרו את הכרטיס שלי מיד, והזמינו לי כרטיס חדש שהגיע בתוך ימים. לא הייתי יכולה לבקש יותר משירות לקוחות מושלם."

"החשבון שלי נפרץ, והייתי בלחץ נוראי. התקשרתי למוקד החירום של מקס, והם הצליחו לעזור לי לתקן את הבעיה בתוך דקות. הם היו כל כך אדיבים ומועילים, והרגשתי שאני בידיים טובות."

"איבדתי את הארנק שלי, והיה לי כסף על הכרטיס שלי. התקשרתי למוקד החירום של מקס, והם הצליחו לעזור לי לקבל את הכסף חזרה בתוך ימים. הם היו כל כך אדיבים ומועילים, והרגשתי שקיבלתי את הטיפול הטוב ביותר האפשרי."

כאמור, אלו רק כמה מהסיפורים הרבים על שירות הלקוחות של מקס בחירום. אם אתם צריכים עזרה דחופה, אל תהססו להתקשר למוקד החירום של מקס. הם יהיו שם לעזור לכם בכל בעיה הקשורה לבעיות עם כרטיס האשראי שלכם.

בתקופה בה האינטרנט מוצף במידע, וקשה לדעת על איזה אתר אפשר לסמוך – ספר טלפונים דיגיטלי מתחייב לאמינות ברמה הגבוהה ביותר בקשר למספרים ודרכי ההתקשרות עם שירותי הלקוחות של החברות הגדולות.

עוד כתבות מעניינות בספר טלפונים דיגיטלי:

מפעל הפיס הטבות

מפעל הפיס הטבות: עולם שלם של הזדמנויות והנחות מפעל הפיס, אחד מהגופים המוכרים והוותיקים בישראל, לא רק מעניק את ההזדמנות לזכות בפרסים כספיים גדולים אלא

להמשך קריאה >>

ישראכרט הטבות

ישראכרט הטבות: הדרך החכמה ליהנות ממגוון הטבות והנחות כאחת מחברות כרטיסי האשראי המובילות בישראל, ישראכרט מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של הטבות והנחות בתחומים שונים. כרטיסי

להמשך קריאה >>

תפריט נגישות

מחפשים עורך דין לענייני משפחה בצפון? עורך דין בר-לב לשירותכם!
30 שנות ניסיון *רק* בענייני משפחה.

התקשרו עכשיו:

או השאירו מס' טלפון ועורך דין אמיר יחזור אליכם: