עושים סדר: אלו שעות הפעילות של מוקדי חברות האשראי

עושים סדר: אלו שעות הפעילות של מוקדי חברות האשראי

מהן שעות הפעילות של ישראכרט, ויזה ומקס? האם יש להן מוקד למקרי חירום שפתוח 24/7? והאם שעות פעילות ארוכות מעידות בהכרח על שירות לקוחות יעיל? וגם: רגע לפני שאתם מתקשרים קבלו מספר טיפים איך לקבל את שירות הלקוחות הטוב ביותר מחברת האשראי שלכם. מוכנים? צוללים!

שעות פעילות

freepik

תקציר מהיר: ישר בתחילת הכתבה מחכות לכם שעות הפעילות של מוקדי חברות האשראי: ישראכרט שירות לקוחות, מקס שירות לקוחות, כאל שירות לקוחות. בהמשך ניסינו להבין האם שעות פעילות ארוכות מעידות בהכרח על שירות לקוחות ברמה גבוהה? וגם: האם קיימים מוקדי חירום לאותן חברות אשראי שפעילים 24/7? ולסיום: מספר רעיונות איך לקבל את השירות הטוב ביותר מנציגים של שירות לקוחות.

עדיין לא בטוחים מאיפה להתחיל? הקליקו על הנושא שאתם מחפשים ברשימה:

תוכן עניינים בכתבה

ישראכרט שירות לקוחות שעות פעילות

שעות הפעילות של שירות הלקוחות של ישראכרט הן בימים א'-ה' בין השעות 08:30-16:00, וביום ו' בין השעות 09:00-13:00. ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות בטלפון מטה (קליק לשיחת טלפון ישירה) או באתר האינטרנט של החברה.

מקס שירות לקוחות שעות פעילות

שעות הפעילות של חברת האשראי מקס.איט.פיננסים (לשעבר לאומי קארד) הן בימים א'-ה' בין השעות 08:30-16:00, וביום ו' בין השעות 09:00-13:00. מספר הטלפון של מקס מופיע למטה (קליק לשיחת טלפון ישירה) ואפשר ליצור קשר עם שירות הלקוחות של החברה גם דרך האתר.

ויזה כאל שירות לקוחות שעות פעילות

שעות הפעילות של שירות לקוחות של חברת ויזה כאל הן בימים א'-ה' בין השעות 08:30-16:00, וביום ו' בין השעות 09:00-13:00. אתם יכולים ליצור קשר עם שירות הלקוחות בטלפון במספר מטה (קליק לשיחת טלפון ישירה) או באתר האינטרנט של החברה.

שעות פעילות - מה קורה בפועל בישראל?

חשוב לציין ששעות הפעילות של עסקים בישראל עשויות להשתנות בהתאם לגורמים שונים. כך לדוגמא חברות רבות בתחום הטכנולוגיה עובדות בשעות גמישות ולאו דווקא קבועות, כדי לאפשר לעובדים שלהן לעבוד מהבית או בשעות נוחות להם. 

שעות הפעילות הסטנדרטיות של חברות בישראל הן בדרך כלל בין השעות 9:00 ל-17:00, עם הפסקה צהריים של שעה. עם זאת, ישנן חברות רבות שעובדות בשעות שונות, בהתאם לצרכי הלקוחות שלהן או לתנאי העבודה הספציפיים שלהן. חברות רבות בתחום השירותים הפיננסיים – כמו ויזה, ישראכרט ו-MAX, עובדות בשעות ארוכות יותר, כדי לספק שירות ללקוחות במקרי חירום ובבעיות הדורשות טיפול מיידי.

האם שעות פעילות ארוכות מעידות על שירות לקוחות טוב בהכרח?

כמובן שלשאלה זו אין תשובה אחת, אבל דעתנו האישית היא שלא, שעות פעילות רבות אינן מעידות בהכרח על שירות לקוחות טוב. ההוכחה לכך היא שעסקים רבים שמציעים שירות לאורך כל שעות היום (או לפעמים לאורך כל שעות היממה) נותנים שירות שירות לקוחות מזעזע, בשעה שמוקדים אחרים שפתוחים רק שעות אחדות ביום – מעניקים שירות לקוחות מצויין.

 

לעומת זו, ישנם גורמים רבים אחרים שיכולים להשפיע על איכות שירות הלקוחות, כמו:

אדיבות וסבלנות של נציגי השירות: נציגי שירות לקוחות אמורים להיות אדיבים לסובבים אותם ולספק שירות יעיל ומהיר. הם צריכים להיות מסוגלים לענות על שאלות באופן מקיף ומועיל, גם אם הן קשות או מורכבות.

זמינות: שירות לקוחות צריך להיות זמין ללקוחות כאשר הם זקוקים לו. זה אומר להיות זמין בשעות נוחות, כולל בשעות העבודה הרגילות ובשעות לא שגרתיות

פתרון בעיות: שירות לקוחות צריך להיות מסוגל לפתור בעיות בצורה מהירה ויעילה. זה אומר להיות מסוגל לזהות את שורש הבעיה ולספק ללקוח פתרון שעובד.

שביעות רצון הלקוחות: שירות לקוחות צריך להיות ער לשביעות רצון הלקוחות. זה אומר לבקש משוב מהלקוחות ולנקוט בפעולה כדי לשפר את איכות השירות אם יש צורך.

אפשר להגיד בזהירות: שעות פעילות ארוכות הן גורם אחד שיכול לתרום לשירות לקוחות טוב, אך זה לא הגורם היחיד. ישנם גורמים רבים אחרים שחשובים (אולי אפילו יותר), כמו אדיבות וסבלנות של נציגי השירות, זמינות ופתרון בעיות.

ועכשיו, בואו נדבר על חברות שנותנות שירות לקוחות לאורך כל שעות היממה וגם נותנות שירות ברמה הגבוהה ביותר. 

האם מעבר לשעות הפעילות חברות האשראי מפעילות מוקדים שזמינים לבעיות דחופות ומקרי חירום?

כן, חברות האשראי מפעילות מוקדים שזמינים לבעיות דחופות ומקרי חירום. המוקדים הללו פועלים בדרך כלל 24/7 ומאפשרים ללקוחות לדווח על בעיות כגון גניבת כרטיס אשראי, גניבה או אובדן כרטיס אשראי, ו-וודא חשבונות.

אם אתם חווים בעיות דחופות עם כרטיס האשראי שלכם, אתם יכולים ליצור קשר עם מוקד 24/7 של חברת האשראי שלכם. מספרי החירום נמצאים כאן באינדקס טלפונים, כמו לדוגמא ויזה כאל טלפון חירום או מקס טלפון חירום.

באמצעות מוקד החירום של חברת האשראי שלכם, אתם יכולים לדווח על הבעיה הדחופה ולקבל סיוע מיידי. מוקד שירות הלקוחות של חברות האשראי יכול גם לעזור לכם לבטל את כרטיס האשראי שלך ולספק לכם במקרה הצורך כרטיס זמני חדש.

חשוב לפנות למוקד חברת האשראי שלכם בהקדם האפשרי אם אתם חווים בעיה דחופה עם כרטיס האשראי שלכם. הפנייה המוקדמת למוקד חברת האשראי יכולה לעזור לכם להגן על החשבון שלכם ולמנוע גניבה או שימוש לרעה בכרטיס האשראי.

רגע לפני שאתם מתקשרים אל חברת האשראי שלכם, קבלו מספר רעיונות איך לקבל את השירות הטוב ביותר משירות הלקוחות
  • תהיו אדיבים ומנומסים – נציגי שירות לקוחות מטפלים בלקוחות כל יום – כל היום, אז זה חשוב להיות אדיב ומנומס אליהם. זה יעזור להם לרצות לעזור לכם יותר.
  • תהיו מוכנים. לפני שאתם מתקשרים לשירות לקוחות, קחו כמה דקות כדי להבין את הבעיה שלכם. זה יהיה לכם יותר קל להסביר את הבעיה שלכם לנציג שירות הלקוחות.
  • תהיו ספציפיים – כאשר אתה מתקשרים לשירות לקוחות, נסו להיות כמה שיותר ספציפיים לגבי הבעיה שלכם. זה יעזור לנציג שירות הלקוחות לפתור את הבעיה יותר מהר.
  • תהיו סבלניים – לפעמים, זה יכול לקחת זמן לנציגי שירות לקוחות לפתור בעיות. חשוב להיות סבלני ולתת להם את הזמן לעשות את העבודה שלהם.
  • תהיו מוכנים לתת משוב – לאחר שהבעיה שלכם נפתרה, חשוב לתת משוב לנציג שירות הלקוחות. זה יעזור לחברה לשפר את שירות הלקוחות שלה בעתיד.

שימו לב שכל המידע בכתבה מבוסס על המידע הזמין נכון להיום – באתרים של חברות האשראי השונות. אנחנו עושים את מרב המאמצים לעדכן את שעות הפעילות וגם את מספרי הטלפון באופן תדיר – אבל כמובן שייתכנו שינווים 🙂

זקוקים להלוואה? השוו בין חברות האשראי קודם!

בתקופה בה האינטרנט מוצף במידע, וקשה לדעת על איזה אתר אפשר לסמוך – ספר טלפונים דיגיטלי מתחייב לאמינות ברמה הגבוהה ביותר בקשר למספרים ודרכי ההתקשרות עם שירותי הלקוחות של החברות הגדולות.

עוד כתבות מעניינות בספר טלפונים דיגיטלי: