על המוסד הממשלתי שמציג שירות לקוחות מעולה באינטרנט

על המוסד הממשלתי שמציג שירות לקוחות מעולה באינטרנט

ביטוח לאומי, מוסד ממשלתי שעל פניו – עתיק בדרך השירות שלו. אבל האמת היא אחרת, ביטוח לאומי עושה צעדים גדולים אל עבר הקדמה הטכנולוגית. רק לאחרונה לדוגמא הוחלט שחלק גדול משירות לקוחות אפשר יהיה לקבל דרך אזור אישי אינטרנטי לחלוטין. כל הפרטים בכתבה.

ויזה כאל שירות לקוחות

תוכן עניינים בכתבה: המוסד המשלתי שמציג שירות לקוחות מעולה באינטרנט

המוסד לביטוח לאומי הוא אחד הגופים הגדולים במדינה וזה שיש לו קשר לכל אזרח ואזרח. המערכות הממוחשבות של המוסד חייבות להיות מעודכנות כל הזמן והמידע בהן צריך להיות תמיד מעודכן בסטטוס של כל אזרח ואזרח, ללא קשר למצב האישי, המשפחתי או אפילו לגיל שלו.

מכיוון שהמוסד לביטוח לאומי מלווה את האזרחים בכל צעד ואירוע במהלך החיים הרי שלאזרחים צריכות להיות דרכים מגוונות לפנות אל המוסד, לבצע קביעת תור ביטוח לאומי על מנת להגיע אל הסניפים השונים ולהגיש טפסים או אישורים וכמובן למצוא את העמוד של ביטוח לאומי צור קשר דרך הטלפון עבור מי שמעדיף את זה. באתר האינטרנט של המוסד יש אפשרות גם ליצור קשר במגוון רחב של דרכים וגם לבצע זימון תור ביטוח לאומי לאחת מהלשכות הפזורות ברחבי הארץ.

הזמנת תור או קבלת מידע דרוש דרך אתר ביטוח לאומי

כאמור, באתר של המוסד לביטוח לאומי אפשר כיום למצוא הרבה מאד מידע חיוני ושימושי. אפשר להשיג בו ביטוח לאומי קוד אישי על מנת ליצור קשר טלפוני ביתר קלות, אפשר להעלות לאתר טפסים או אישורים חשובים כמו מסמכים רפואיים או טפסים של מקום העבודה, אפשר למצוא טלפון ביטוח לאומי שמוביל אל מוקד השירות הארצי של המוסד ואפילו פשוט לשלוח הודעה שתגיע אל פקידי המוסד והם יבררו את העניין ויחזירו תשובה דרך כתובת הדואר האלקטרוני של מי שפנה או דרך שיחת טלפון. בעמוד זה אפשר לברר את ביטוח לאומי שעות פתיחה וקבלת קהל של הסניפים השונים וכמובן לבצע פעולות שקשורות בתשלום דמי הביטוח הלאומי או עדכון פרטי חשבון הבנק לצורך גבייה תקינה וללא תקלות בעניין הגבייה.

ברוב המקרים הפונים אל המוקד של המוסד לביטוח לאומי מתעניינים בנושאים אלה ולכן הוחלט שאלה הפעולות שאפשר יהיה לבצע באופן עצמאי וכך גם להקל על האזרחים שכבר לא צריכים להמתין לשם כך וגם להקל על הנציגים והפקידים בסניפים שכעת מגיעים אליהם פחות אנשים לקבל שירות בלשכות. ואיך אפשר לא לדבר על ישראכרט שירות לקוחות בהקשר הזה?

החשיבות של הזמנת תור דרך המערכת הממוחשבת

מה שטוב במערכת הממוחשבת של קביעת תור ביטוח לאומי הוא העובדה שקודם כל מתאפשר לאותו אזרח לבצע מגוון רחב של פעולות ורק אם לא יצליח או שיהיה מדובר בעדכון או פעולה שאין אפשרות לבצע לבד – יתאפשר לו להזמין תור ולבצע את הדרוש בהגעה לסניף. קביעת התור מבוצעת על ידי מערכת ממוחשבת ממשלתית ולא כזאת שהיא ייחודית למוסד לביטוח לאומי ולכן חשוב מאד לשים לב שבוחרים את המוסד לביטוח לאומי בעת הזמנת התור. המערכת ידידותית למשתמש והגולש יקבל את כל ההנחיות מה עליו לעשות על מנת שהתור אכן ייקבע בצורה תקינה ומהירה ככל האפשר. ברגע שעוברים אל המערכת הממוחשבת דרך לחיצה על ביטוח לאומי הזמנת תור לא יהיה צורך לבחור את המשרד הממשלתי ומיד המערכת תזהה שמדובר בקביעת תור למוסד לביטוח לאומי.

מה שטוב במערכת הממוחשבת של קביעת תור ביטוח לאומי הוא העובדה שקודם כל מתאפשר לאותו אזרח לבצע מגוון רחב של פעולות ורק אם לא יצליח או שיהיה מדובר בעדכון או פעולה שאין אפשרות לבצע לבד – יתאפשר לו להזמין תור ולבצע את הדרוש בהגעה לסניף. קביעת התור מבוצעת על ידי מערכת ממוחשבת ממשלתית ולא כזאת שהיא ייחודית למוסד לביטוח לאומי ולכן חשוב מאד לשים לב שבוחרים את המוסד לביטוח לאומי בעת הזמנת התור. המערכת ידידותית למשתמש והגולש יקבל את כל ההנחיות מה עליו לעשות על מנת שהתור אכן ייקבע בצורה תקינה ומהירה ככל האפשר. ברגע שעוברים אל המערכת הממוחשבת דרך לחיצה על ביטוח לאומי הזמנת תור לא יהיה צורך לבחור את המשרד הממשלתי ומיד המערכת תזהה שמדובר בקביעת תור למוסד לביטוח לאומי. את אותו דבר תוכלו לעשות גם דרך שירות לקוחות של ויזה כאל.

החשיבות של נוחות קביעת התור

יש מי שאומרים שהמוסד לביטוח לאומי הוא גוף מיושן שלא משתנה ולכן לא יכול להיות שמערכות ממוחשבות תהיינה מנת חלקו של המוסד הזה. בפועל – אין זה נכון. מי שמנהל את המוסד מבין את צו השעה ואת הטכנולוגיה והקדמה המתקדמות ואין שום סיבה שגם המוסד לביטוח לאומי לא יעמוד בשורה אחת עם כל הגופים שמאפשרים לבצע פעולות ולקבוע תורים בצורה יעילה, מהירה ומתקדמת. אגב, מקס שירות לקוחות – מציע בדיוק את אותה רמת שירות.

לכל אזרח מגיעה הדרך הנוחה לו ליצור קשר, לעדכן פרטים אישיים וכמובן לממש את הזכויות המגיעות לו וחשוב גם לזכור שרבים מאלה שצורכים את השירות של המוסד לביטוח לאומי הם אנשים מבוגרים שצריך לסייע להם לקבל את הדרוש להם, גם אם לא תמיד זה נוח ונכון עבורם דרך הטכנולוגיה המתקדמת שהם פחות מכירים. שילוב נכון של מתן שירותים פרונטלי וטכנולוגי הוא הפתרון וזו אכן הדרך הנכונה לפעול ולהציע שירות לקוחות וקביעת תורים.

שימו לב: המידע המוצג בעמוד זה הוא אינו מידע או ייעוץ משפטי בשום צורה. הכתוב לא מחליף התייעצות עם עורך דין או בעל מקצוע בתחום ביטוח לאומי ולא מכוון לייעוץ בשום אופן.

רוצים לדעת עוד על ביטוח לאומי ? בואו לבקר אותנו במאגר המידע החדש מרכז הידע .

בתקופה בה האינטרנט מוצף במידע, וקשה לדעת על איזה אתר אפשר לסמוך – ספר טלפונים דיגיטלי מתחייב לאמינות ברמה הגבוהה ביותר בקשר למספרים ודרכי ההתקשרות עם שירותי הלקוחות של החברות הגדולות.

עוד כתבות מעניינות בספר טלפונים דיגיטלי:

מפעל הפיס הטבות

מפעל הפיס הטבות: עולם שלם של הזדמנויות והנחות מפעל הפיס, אחד מהגופים המוכרים והוותיקים בישראל, לא רק מעניק את ההזדמנות לזכות בפרסים כספיים גדולים אלא

להמשך קריאה >>

ישראכרט הטבות

ישראכרט הטבות: הדרך החכמה ליהנות ממגוון הטבות והנחות כאחת מחברות כרטיסי האשראי המובילות בישראל, ישראכרט מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של הטבות והנחות בתחומים שונים. כרטיסי

להמשך קריאה >>

תפריט נגישות

מחפשים עורך דין לענייני משפחה בצפון? עורך דין בר-לב לשירותכם!
30 שנות ניסיון *רק* בענייני משפחה.

התקשרו עכשיו:

או השאירו מס' טלפון ועורך דין אמיר יחזור אליכם: